O nas

Historia spółki ANELTRANS sięga 2004 roku, kiedy główna działalnością firmy był transport chemii ciekłej do krajów bałtyckich, który realizowany był kilkoma ciągnikami siodłowymi z cysternami. Od 2009 roku firma zaczęła świadczyć usługi transportowe również do Europy Zachodniej, co zaowocowalo dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa i poszerzeniem naszej ofert. Przełomowym rokiem był rok 2021, kiedy do użytku został oddany został nasz nowy obiekt w centrum Polski - Skalmierzycach, w którym znajduje się nasza baza transportowa, biura transportu, serwis, myjnia cystern oraz depot kontenerowy. Całość stała się idealnym miejscem do pełnej obsługi logistycznej materiałów płynnych.

Aktualnie dysponując flota ponad 60 ciągników siodłowych oraz 150 cystern i tank kontenerów, zajmujemy się profesjonalnym planowaniem oraz realizacją transportów płynnych, zarówno drogowych jak i intermodalnych w Europie, a takze poza nią.

Staramy się zawsze znaleźć rozwiązania logistyczne, dopasowane pod naszych klientów.

Dzięki zaufaniu naszych wieloletnich klientów i partnerów, jesteśmy prężnie działającą firmą która z roku na rok poszerza swój zakres usług, podnosi kwalifikacje naszych pracowników dzięki czemu nieustannie poprawia sie jakość oraz bezpieczeństwo świadczonych usług.

O nas